Home   Provozní doba   Služby   Mesosystem   Ceník   Kontakt  

 Mesosystem - jsme autorizovaný salón

Mezoterapie a chemický peeling

Mezoterapie je nechirurgické omlazení pokožky,při které jsou mikrojehličkami vpichovány vysokou rychlostí do pokožky kosmetické produkty,kterých se tímto způsobem vstřebá až o 80% větší množství než při běžné povrchové aplikaci.Jejich účinnost se tak razantně zvyšuje.Mikroskopické vpichy zároveň stimulují růstové a regenerační mechanismy kůže.Vznikají nová kolagenová a elastinová vlákna,tvoří se nové kožní buňky,což vede:

- k celkovému omlazení pokožky
- obnově a vypnutí pokožky
- redukci vrásek
- zmírnění jizviček po akné

Doporučená frekvence ošetření je 1x za 3-4 týdny při celkovém počtu 4-6 sezení. Výsledky ošetření uvidíte okamžitě Skutečně stabilního efektu pak dosáhneme přibližně od čtyři sezení.

Kontraindikace - kožní afekce, ekzémy, dermatitida, opar, lupénka, alergie na kovy, diabetes, užívání léků na ředění krve, nedoporučuje se apl. v těhotenství.

Následná péče - po ošetření může být pokožka mírně zarudlá. Jedná se o normální reakci, která odezní do několika hodin u velmi citlivých typů pleti až do 2 dnů. Doporučujeme použití ochranného krému SPF 50+, který pokožku ochrání před UV zářením a vznikem pigmentových skvrn.


Před ošetřením (obrázek vlevo) a po 2. aplikaci kyseliny hyaluronové Mesopenem + kolagenová maska (obrázek vpravo)
   CHEMICKÉ PEELINGY - inovační řešení, okamžitě viditelné výsledky!

Jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti,odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pleti. ......tam, kde běžná péče již nestačí........... Doporučujeme absolvovat přibližně 4 ošetření pro stabilní efekt!

Pro více informací o našich službách kontaktujte nás


Hana Ziková - Studio-H, Černozemní 2, 627 00 Brno-Slatina, Tel.: +420 603 581 229
© ARCHITECTURE.SE 2010-2024 • všechna práva vyhrazena    

Design, Webdesign, Webprogramming, Architektura