Home   Provozní doba   Služby   Mesosystem   Ceník   Kontakt  

 Služby

"Studio-H nabízí širokou škálu služeb"

Čištění pleti utrazvukem

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky.

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je moderní metoda,která funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je to naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti, výsledkem je postupně zlepšující se kvalita pleti, perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění, reguluje množství mazotoku, efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné.

Kosmetika

Péče o pleť s profesionální německou přírodní kosmetikou Dr. Belter.

 

Depilace

Odstranění chloupků teplým voskem Beauty Image - roll-ony s použití depilačních papírků. Na obličej používáme samostržné vosky - inovativní receptura dokonale zbavuje ochlupení, zachytává všechny chloupky v blízkosti povrchu kůže,je maximálně šetrná k pokožce. Jedná se o teplý vosk,který se nanáší v tenké vrstvě na ošetřovaná místa. Po odstranění vosku nezanechává žádné zlomené chloupky. K tomuto ošetření se nepoužívají žádné depilační papírky.

Pedikúra

Nabízíme odbornou pedikúru již s 30-ti letou praxí v oboru.
Pro více informací o našich službách kontaktujte nás


Hana Ziková - Studio-H, Černozemní 2, 627 00 Brno-Slatina, Tel.: +420 603 581 229
© ARCHITECTURE.SE 2010-2023 • všechna práva vyhrazena    

Design, Webdesign, Webprogramming, Architektura